سوله سازی – ساخت سوله ارزان

در سوله سازی بحث ساخت سوله ارزان بسیار بحث مهمی می باشد که مخصوصا مورد توجه کارفرمایان و سازندگان و صاحب های کسب و کار هاست تا بتوانند هزینه های احداث و استارت کارگاه ها و کارخانه های تولیدی خود را کنترل کنند و بهینه کنند و در بحث ساخت سوله ارزان بتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند. این طرز تفکر صنعت سوله سازی و بازار آن را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است و و صاحبان سوله سازی ها نیز به دنبال روش هایی هستند تا به ساخت سوله ارزان دست پیدا کنند تا بتوانند با رقبای خود در صنعت سوله سازی رقابت مناسبی داشته باشند .

برای آگاهی از هزینه های ساخت سوله ارزان به لینک مقابل مراجعه کنید و متن را بخوانید :هزینه ساخت سوله

هم چنین برای مشاوره رایگان برای ساخت سوله ارزان تماس بگیرید : 09143542404

ساخت سوله ارزان

اجزای سوله در سوله سازی برای ساخت سوله ارزان :

1- ستون سوله که در سوله سازی مهم ترین عضو سوله می باشد و وظیفه اصلی آن در ساخت یک سوله سبک و ساخت سوله ارزان تحمل و کنترل بار های وارده از جمله بار باد – بار برف – بار مرده – بار زنده – بار زلزله و وزن کلی ساز می باشد .
2- فریم یا رفتر یا تیر که این عضو در یک سوله ارزان و ساخت سوله ارزان و بهینه وظیفه انتقال بار های وارده از سقف سوله از جمله بار زنده و بار مرده و بار برف به ستون را دارد.
3- کلاف کشی طولی یا همان استرات ها که در بحث سوله سازی معمولا از پروفیل قوطی برای کلاف کشی طولی استفاده می شود.
4- پرلین یا زد های سقف که روی رفتر یا فریم یا تیر قرار می گیرند و در یک سوله ارزان وظیفه ی آن انتقال بار مرده و زنده سقف به رفتر می باشد و هم چنین نگه دارنده سقف می باشند.
5- ساگراد ها یا مهار بند هایی که برای نگه داشتن زد ها یا پرلین ها استفاده می شوند و زاویه و فاصله بین پرلین ها را در سوله سازی تنظیم می کنند.
6- وال پست ها یا ستون باد که نگه دارنده دیوار سوله در یک سوله ارزان می باشد.
7- مهار بند ها که وظیفه انتقال نیرو را به پی یا فونداسیون دارند و باعث بهینه سازی وزن سوله می شوند که در سوله سازی و ساخت سوله ارزان بسیار مهم می باشد.
8- آب رو ها یا آب چکان ها که وظیفه انتقال آب و بارش ها را در سقف سوله دارند.

برای ساخت سوله ارزان با ما تماس بگیرید : 09145395330

برای دیدن نمونه کار ها و سوله سازی مجموعه ما به اینستا گرام ما سر بزنید و صفحه ما را دنبال کنید : @fuladsaz

سوله سازی

ارتفاع یک سوله ارزان و بهینه در سوله سازی :

برای ساخت یک سوله استاندارد و ساخت سوله ارزان در سوله سازی معمولا ارتفاع استاندارد سوله را 6 متر در نظر می گیرند اما این ارتفاع در واقع به کاربری سوله بستگی دارد و می تواند دستخوش تغییر شود .
در سردخانه ها و سوله های سردخانه ای و هم چنین سوله هایی که دارای جرثقیل سقفی هستند ارتفاع سوله معمولا در مرحله طراحی سوله ارزان افزایش می یابد .
در بحث سوله سازی چون ارتفاع سوله ارتباط مستقیم با وزن سازه و سوله دارد و در قیمت ساخت و نصب سوله تاثیر می گذارد برای ساخت سوله ارزان باید ارتفاع مناسب و بهینه در نظر گرفته شود .

در سوله سازی چون معمولا شیب سقف سوله را 20 درصد در نظر می گیرند به همین دلیل برای ساخت سوله ارزان باید این شیب را در نظر گرفت و با توجه به دهانه یا عرض سوله مورد نظر ارتفاع تاج سوله چقدر در نظر گرفته خواهد شد .

برای مشاوره و ساخت سوله ارزان با ما تماس بگیرید :09143542404

سوله سازی مناسب برای ساخت سوله ارزان :

در بحث سوله سازی برای کارفرمایان که می خواهند یک سوله ارزان بسازند و تهیه کنند باید به کارخانه سازنده سوله خود توجه کنند که دارای یک تیم طراحی قوی و حرفه ای و گروه سازنده قوی باشند تا بتوانند یک سوله ارزان را در زمان مناسب و با کیفیت عالی برای کارفرما نصب کنند.
شرکت صنعتی فولاد کاران ایمن ساز ( ایمن ساز سوله ) با شرایط مناسب برای کارفرمایان عزیز آماده ساخت سوله ارزان می باشد .

برای سفارش و مشاوره تماس بگیرید: 09143542404

Comments (2)

 1. محمد
  شهریور 22, 1400 \ق.ظ\31 11:31 ق.ظ

  متن بسیار عالی راجبه سوله سازی‌.درباره سوله های جدیدم توضیح بدین

  • mwadmin_barmaki
   شهریور 27, 1400 \ب.ظ\31 2:35 ب.ظ

   برای مشاوره راجع به ساخت سوله می تونین تماس بگیرید
   تو پست های بعدی در موردش توضیح میدیم حتما

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.