طراح سوله – طراحی سوله ارزان و نقشه سوله

طراح سوله – طراحی سوله ارزان و نقشه سوله

در بحث ساخت سوله بهینه و ساخت سوله ارزان مهم ترین و اساسی ترین قسمت همان طراحی سوله می باشد.
پس ما به عنوان یک کارفرما باید ابتدا بشناسیم که طراح سوله کیست و با یک طراح سوله فنی و یک مهندس سوله حرفه ای که تخصص او طراحی سوله می باشد ارتباط بر قرار کنیم تا آن طراح سوله وظیفه ی تهیه نقشه سوله ما و طراحی سوله ما را بر عهده داشته باشد.

برای طراحی سوله و بهینه سازی سوله تا وزن سوله ما پایین بیاید و در اصطلاح سبک سازی سوله انجام پذیرد باید طراح سوله با در نظر گرفتن قوانین طراحی سوله و شرایط ساخت سوله طبق آیین نامه 2800 زلزله و مقررات ملی ساختمان سازه ما را طراحی کند و هم چنین نقشه سوله ما را تهیه کند.

برای مشاوره با یک مهندس سوله حرفه ای و طراح سوله برای آماده سازی نقشه سوله خود با ما تماس بگیرید : 09143542404

برای اطلاع از شرایط طراحی سوله بهینه و سوله ارزان به لینک مقابل مراجعه کنید: طراحی سوله ارزان

طراح سوله

طراحی سوله بحثی کاملا تخصصی می باشد و طراح سوله و مهندس سوله شما باید با توجه به ابعاد زمیم مورد نظر شما جهت ساخت و بهره برداری سوله و پروژه و محل اجرای تمامی عملیات ساخت و نصب در آن محل می باشد سوله مورد نظر شما را جا نمایی کند و طراحی سوله را به صورت طرح اولیه سوله آغاز می کند . سپس بعد از مشخص شدن ارتفاع سوله شما طرح اولیه را طراح سوله تکمیل می کند و مهندس سوله شما شروع به آماده کردن نقشه سوله می کند .
در مرحله بعدی طراحی سوله شما طراح سوله تان بر اساس مبحث ششم مقررات ملی ساختمان بار گذاری می شود و بار های زنده و مرده و باد و برف و زلزله وارد می شود و سازه به مرحله بعدی طراحی سوله یعنی آنالیز سوله می رود.

در این مرحله مهندس سوله بررسی می کند که سازه و طرح اولیه به بار های وارد شده پاسخ گو است یا خیر… اگر پاسخ گو نباشد برای تهیه نقشه سوله باید طراح سوله ما سازه را تقویت کند و شروع به تهیه نقشه سوله کند .

طراحی سوله ارزان

سبک سازی سوله در بحث طراحی سوله بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا هزینه های کار فرما برای ساخت سوله مورد نظر کاهش می یابد و طراح سوله ما می تواند این کار را انجام دهد پس ما برای طراحی سوله سبک و بهینه باید یک طراح سوله و مهندس سوله کار بلد و حرفه ای پیدا کنبم.

برای اطلاع از شرایط ساخت سوله ارزان به لینک مقابل مراجعه کنید : چگونه سوله ارزان تهیه کنیم؟

گروه صنعتی فولاد کاران ایمن ساز با داشتن طراح سوله حرفه ای آماده تهیه نقشه سوله شما به صورت بهینه شده می باشد.

09143542404
09145395330
09333475382

Comments (2)

 1. علیرضا
  مهر 04, 1400 \ب.ظ\30 7:54 ب.ظ

  مطالب آموزنده بود.فقط طراحی واسه سوله ارزان واسه هر دهنه ای ممکنه؟

  • mwadmin_barmaki
   مهر 25, 1400 \ب.ظ\30 12:59 ب.ظ

   بله
   در دهانه های کوچیک البته بهینه کردن وزن سخت تره

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.